O salonu

Zdravé vlasy jsou naši prioritou. Čím dále více a více klientů volá a píše, že by se chtěli stát našimi klienty.
Moc si toho vážíme a jsme rádi, že oceňujete naši práci. Máme určitá pravidla, kterým se podivujete, ale pro nás jsou důležitá a hlavně pro vás a váš komfort.
Nechceme se stát farmou na vlasy a věnovat čas každé klientce individuálně a tím docílit nejlepších výsledku a vaši spokojenosti.
Mezi pravidla patří.
Osobní konzultace: kdy vyhodnotíme stav vašich vlasů, vaši představu o vlasech s čím jste nespokojení a naopak co je jejich předností.
Test citlivosti: i když pracujeme profesionální kosmetikou bez amoniaku, tak test citlivosti je pro nás prioritou, kde chráníme nás, ale v první řadě vás a přejdeme nepříjemným zjištěním a chráníme vaše zdraví.
Časový plán : tím že pracujeme vždy na jedné klientce a nechceme vás obírat o čas, který je drahý a hlavně předejít tomu že by klientka po vás nebo vy sama musela čekat. tak si rezervujeme čas přímo pro vás.
Cenová kalkulace: vždy je důležité vědět kolik +/- u nás utratíte a tím přejdete nervoznímu čekání a uvažování . "Kolik mě to bude stát. "
Děkujeme a budeme rádi, když i nadále budete s naši práci spokojení a sledovat naši práci tady na FB.
My si uvědomujeme, že vaše spokojenost a Vaše krásné vlasy jsou jediná a nejlepší reklama Vaši kluci

Náš tým

 • Martin Vítek Majitel salonu
 • Petr Hučko Spolumajitel\r\nRecepční

Hodnocení Průměrné hodnocení 5

Seřadit podle hodnocení

Seřadit podle data

 • Zákazník ze dne 17.03.2016

  Velice si vážím práce pana majitele Martina Vítka jako vysokého profesionála ve svém oboru a jsem tak spokojená, že bych už nikam jinam nešla. Mé vlasy jsou takové jako nikdy dosud, což ženě dodává určité sebevědomí když ze salónu odchází po tak skvělé péči o vlasy. Vážím si ho i jako skvělého, čestného a lidského člověka, který poradí a udělá vždy maximum pro spokojenost zákazníka. /nebojím se říct i nad rámec svých povinností/. Rovněž děkuji i za práci panu Petrovi, který k salónu neodmyslitelně patří i za jeho pomoc a skvělý servis. Svůj příspěvek na adresu, pro mě výjimečného, kadeřníka pana Martina bych ukončila asi takhle. Když dva dělají totéž není to vždy totéž !

 • Zákazník ze dne 27.01.2016

  Děkuji za stříhání a péči, kterou v M-HAIR věnují mým vlasům. Vždy mám pocit, že mám na hlavě něco vzácného - začíná to už u mytí hlavy, pokračuje stříháním a závěrečnou úpravou - vše s maximální péčí Martina, doplněno skvělým servisem Petra. Není to pro ně jen práce a je to poznat!

 • Zákazník ze dne 20.01.2016

  Nejlepší kadeřnictví v okolí. Moderně vybavené, vyvíjející se. Příjemné prostředí, bezvadné přípravky na vlasy, skvělí kluci....Cítím se tu jako doma. Kafe, relax, bezvadné kadeřnické služby. Skutečně

 • Zákazník ze dne 19.01.2016

  Kluci jste skvělí! Perfektní péče o moje vlasy. Konečně jsem spokojená a nemá co vytknout. Vždy odcházím spokojená, salon je moderní,pohodlný, příjemná atmosféra, kafíčko.....prostě pohoda. Velkou výh

 • Zákazník ze dne 04.01.2016

  Jsem vždy spokojena a těším se na další návštěvu. Jsou to moji kluci

 • Zákazník ze dne 29.06.2015

  Jste nejlepší, moc se mi líbí jak váš přístup ke klientovi, tak zdraví, péče, úprava a barvy vlasů, které nabízíte a aplikujete. Konkurenci v blízkém okolí žádnou nemáte, tak snad vám to budou všichni

 • Zákazník ze dne 22.06.2015

  Rozepisovat se jak jste úžasní je zbytečné...děkuji,že jste :)

 • Zákazník ze dne 22.06.2015

  Velice milý a profesionální přístup. Pokaždé se na další "zkrášlování" moc těším. Tady se budete cítit jako doma. Vřele doporučuji!

 • Zákazník ze dne 22.06.2015

  Skvělé kadeřnictví kde pracují lidé, kteří ví co dělají a Vaše vlasy jsou pro ně na prvním místě.

 • Zákazník ze dne 19.06.2015

  Profíci na svém místě! Naprosto skvěle stříhají, barví, češou, vlní... ke všemu Vám uvaří výborné kafíčko a popovídají o čemkoliv. Vřele doporučuji!!! Já jsem propadla a jsem stálý klient! Jinam bych