O salonu

Zveme vás do kadeřnického salonu v OMEGA centru sportu a zdraví. Naše kadeřnictví se pyšní označením SALON EXPERT a je určen pro všechny náročné klienty, kteří mají rádi individuální a osobitý přístup, profesionální poradenství a příjemné prostředí.

V našem salonu zažijete zcela nový emocionální zážitek a jiný styl komunikace s vámi. Poznáte novou úroveň péče díky současným technologiím. Pracujeme pouze s nejkvalitnějšími materiály vlasové kosmetiky značky L'Oréal Professionnel, Kérastase Paris a Oribe. Stavebním pilířem je pro nás kvalitně proškolený personál. Naše kadeřnice se vzdělávají na všech úrovních barvení, střihů, stylingu, v další řadě zdravých vlasů a vlasové pokožky.

První službou, kterou v salonu zažijete je diagnostika. Provede vás životem vašich vlasů a společně odhalíme nevídaná tajemství v péči o ně.

Vaše kadeřnice se stane průvodcem k získání vytoužené barvy a střihu a především vás seznámení s vašimi vlasy.

Navštívíte velmi příjemné prostředí, postavené na hodnotách značky L'Oréal Proffesionel.

Naše služby:

Střihy a styling na míru

Pocit čerstvě zastřihnutých konečků nebo čerstvě ostříhaného oblíbeného střihu je k nezaplacení, vlasy vypadají zdravě a účes si výborně drží tvar bez nutnosti zdlouhavých úprav. V našem salonu s vámi kadeřnice projdou krok po kroku cestu k individuálnímu střihu přímo na míru vašemu typu vlasů. Perfektní střih ale nestačí, má-li klientka špatně nastavenou péči na vlasy, v podobě šamponu a kondicionéru neodpovídajícímu tipu jejich vlasů a vlasové pokožky. V našem salonu se vám to nestane, díky diagnostice zjistíte ,co vlasům chybí a nebo naopak přebývá a následně vám bude doporučená péče na doma.

Výrazně tvarované účesy a krátké střihy se neobejdou bez stylingu. Opět tu máme nabídku, která uspokojí i ty nejnáročnější, v podobě kosmetiky Oribe. U značky Oribe najdete skutečně originální přípravky. Tato kosmetika je jedna z nejexkluzivnějších na světě, spolu s jejím zakladatelem Oribe Cannalesem, změnily módní přehlídky světových návrhářů. To oni stojí za ty úžasně kreativní účesy modelek.

„Oribe je jako Chanel mezi kabelkami nebo Hermés mezi šátky."Sestavte si kadeřnicí barvicí systém na míru vašim vlasům a požadavkům

Toužíte po ledové blond nebo naopak zlatavé medové, lesklé čokoládové či matné hnědé? Podléháte nejnovějším trendům v barvení a hledáte kompromis mezi kvalitou a barvou vlasů? Nebo chcete jen rozzářit svoji přírodní barvu? V našem salonu máme pro každý požadavek řešení, barvení vlasů je pro nás posláním, které nebereme na lehkou váhu. Vždy hraje hlavní roli diagnostika vlasového stvolu a po ní následně doporučení barvící techniky. Pro barvení i melírování vlasů používáme pouze kvalitní produkty značky L ́Oréal Professionnel, které jsou naprosto šetrné k vašim vlasům a zaručují dlouho trvající výsledek.MAJIREL – Bohaté, syté a dlouhotrvající barvy s technologií Ionène GTM a Incell. Předvídatelné a přesné výsledky. Kryjí až 100 % bílých vlasů.

MAJIREL HIGH LIFT – Intenzivně zesvětlující odstíny barev pro dokonalou blond.

MAJIREL GLOW – Nová personalizovaná rozjasňující permanentní barva na vlasy pro přirozeně vypadající odstín a extrémní lesk.

MAJIREL COOL COVER – Studené odstíny barev pro třpytivé studené odlesky a optimální neutralizaci dokonce i na tmavých výškách tónu.

MAJIROUGE – Ty pravé, zářivé a hravé červené barvy s dlouhotrvajícími a intenzivními odlesky. Dokonale kryjí bílé vlasy.

INOA – (barva budoucnosti) Barva bez amoniaku respektující vlasové vlákno. Ohleduplná k vlasové pokožce bez nežádoucí vůně, krytí až do 100% bílých vlasů. Až 6 týdnů intenzivní hydratace a výživy. Nekonečná barevná síla o 50 % více lesku.

INOA BLOND RESIST – Nová technologie High Resist, vyznačující se většími pigmenty a multidimenzionální strukturou. Molekuly barvy se spojují a vytváří tak barevné pigmenty větší než ty, které se používají dodnes. Tyto větší molekuly se pak napevno ukotví ve vlasovém vláknu, čímž se barva stává mimořádně odolnou a daleko méně se vymývá, což je maximálně žádoucí právě u blond.

INOA CARMILANE – Intenzivní a hluboké červené odstíny, které se nevymývají pro ty, kteří chtějí zazářit.

INOA SUPREME – Bez nežádoucí vůně a bez amoniaku, pro více než 70% bílých vlasů-bezchybné krytí, nevytváří tvrdé přechody při odrůstání, dvojité odlesky, posilněné a uhlazené vlasové vlákno.

LUO COLOR – Barva plná pohybu svěžesti a lesku, přirozený reliéf a pohyb ve vlasech bez efektu „helmy“.

DIA LIGHT A DIA RICHEESE – Nová generace barev, tón v tónu bez amoniaku, bez viditelných odrostů, rychlá aplikace a krátká doba působení, zářivý lesk a neuvěřitelná jemnost.

BOTANEA – Naše oblíbená přírodní barva pro klientky, které nechtějí chemické zásahy, pouze zvýraznit tón svých přírodních vlasů. S naší BOTANEOU není nemožné vytvořit přirozeně zlatavé blond tóny a nebo si jen nechat zvýraznit lesk svých vlasů. 100% přírodní barvy, které pochází pouze ze tří ingrediencí. Základem kolekce Botanea jsou výtažky z rostlin Henna, Indigo a Cassia. Přírodní barvy jsou kompatibilní s jinými barvícími systémy, proto se dají aplikovat již na barvené vlasy. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů a poskytují až o 80% více lesku než jiné přírodní barvy

- dodává vlasům texturu a pocit plnosti

- neobsahuje amoniak, parabeny, sulfáty ani silikony

- vhodná pro vegany.

www.kadernictvi.omegasport.cz

"Zamiluj si svoje vlasy"

Pro členy OmegaKlubu poskytujeme 10% slevu na všechny naše služby i na nákup kadeřnických produktů.

Náš tým

  • Irena Mirošová Kadeřník
  • Vilma Shkorreti kadeřník
  • Markéta Bílková kadeřník

Hodnocení Průměrné hodnocení -

Seřadit podle hodnocení

Seřadit podle data